IMMKOS - Shitet Shtëpia në Rr.Qarkore-AG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpinë në Rr.Qarkore -AG ,shtëpia ka 4 ari oborr me 5 dhoma,sallon me kuzhinë, ka infrastukturën e plotë rrymë,ujë, kanalizim,telefon,ka kopshtë shumë të mirë,shtëpia është rrethë rrugës kryesore,mund të hapet edhe një lokalë afarist,shtëpia është në një lagje shumë të qetë.

Çmimi shumë i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim