IMMKOS - Shitet Shtëpia në Rr.e Ferizajit 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos“ në Gjilan ka në shitje shtëpin e re shumë moderne me sipërfaqe prej 320m2 dhe 2 ari e gjysmë oborrë në rrugën e Ferizajit,.Shtëpia posedon infrastukturën e plotë, shtëpia është 90% e gatshme për banim ,ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në foto,gjendet në një vend shumë të qetë për banim,me komoditet,një kopsht të bukur relaksues,vend ideal për të jetuar një jetë të qetë.

Renditja:

Në katin përdhesë shtëpia ka bazamentin dhe garazhën.
Në katin e parë shtëpia ka sallonin,1 kuzhinë,1 banjo dhe koridorin.
Në katin e dytë gjenden 3 dhoma gjumi,1 banjo,1 terasë dhe natyrisht koridori
Po ashtu edhe nënkulmi është i rregulluar.

Çmimi i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim