IMMKOS - Shitet një shtëpi me 5.5 ari oborrë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje një shtëpi me 5.5 ari oborrë në lagjën Zabeli i Sahit Agës,siq shihet në foto shtëpit janë vetëm të hyra nën mbulojë,janë të projektuara me Arkitekt, ka mundësi ndërrimi me tokë,banesë, lokal etj.

Çmimi është 60.000 Euro për tri shtëpit,çmimi është i negociueshëm.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim