IMMKOS - Shitet shtëpia afër shkollës fillore Re..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: immKos sh.p.k 20 Gsh 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me 3.80 ari oborrë afër shkollës fillore Rexhep Elmazi në lagjën Dheu i Bardhë, shtëpia është e renovuar në vitin 2005 ,shtëpia është një katëshe ka këtë përbërje: sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi dhe banjo.

Çmimi është i negociueshëm.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim