IMMKOS - Shitet shtëpia mbrapa Kosova Petrolit 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin e cila gjendet mbrapa Kosova Petrolit në Gjilan,Shtëpia ka 3 ari dhe është 3 katëshe ka 4 dhoma,,2 sallona, 2 banjo është e përfunduar si jasht ashtu edhe brenda,shtëpia ka dy lokale.
Çmimi i arsyeshëm
Ka mundësi ndërrimi me tokë në Gjilan.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim