IMMKOS - Shitet shtëpia në Rr.të Prishtinës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin në rr.e Prishtinës 100 m larg Supermarketit "Viva Fresh Store",shtëpia ka 3 ari oborr,4 dhoma,kuzhinë të ndarë,sallon të madhë dy banjo një podrum,shtëpia është shumë moderne si brenda ashtu edhe jashtë,shtëpia shitet komplet e mobiluar,një shtëpi shumë e rehatshme dhe e qet për jetes,çmimi shumë i arsyeshëm.
Ka mundësi ndërrimi me banesë në Gjilan.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim