IMMKOS - Shitet shtëpia në lagjën Arbëria 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin shumë moderne e cila gjendet në lagjen Arbëria ish (Qerna Qeshme) shtëpia ka 5 ari oborrë,shtëpia ka 5 dhoma,2 sallona,3 banjo,ngrohje qëndrore,shtëpia është e re e kompletuar dhe e rregulluar në tërsi,është një vend shumë i qet dhe i rehatshëm për jetes.
Ka mundësi ndërrimi me Banesë,Vetur etj...

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim