IMMKOS - Shitet shtëpia në lagjën Arbëria Nr.4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpinë me afër 3 ari oborr në lagjën Arbëria,Rr Arben Ramadani,shtëpia është 2 katëshe dhe ka infrastrukturë të plotë .
Me mundësi ndërrimi me banesë ose Tokë.

Çmimi i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) GjilanNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim