IMMKOS - Shitet shtëpia në qendër të qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me rreth 3 ari oborre ne qendert te qytetit,shtepia eshte e ndertuar para lufte me material mjaft te forte por eshte e renovuar tersisht ne vitin 2003,.

Çmimi është i arsyeshëm ka mundësi ndërrimi me tokë,lokal ose banesë në Gjilan.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim