Kiosk moderne

Shitet nga: rrahmon grabovci 20 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kioska eshte ne gjendje te rregullt dhe i posedon te gjitha nevojat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim