LOKALET IPEN ME QERA

Shitet nga: fisnik 08 Pri 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET OBJEKTI ose LOKALET IPEN ME QERA

OBJEKTI gjindet ne rrugen qarkore,mbrapa kosova petrol-it

Pozita e objektit eshte shum e pershtatshme pasi qe gjindet ne udhekryq,pra ka qasje ne rrug kryesore para,djathtas dhe majtas.

nr per kontakt : 00377 45 353 263 &viber
0041 76 216 2166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim