N.N 3A construction

Shitet nga: 3A construction. 06 Qer 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Realizimi i keti projekti me materjal te vrazhd dhe dhe Çelsa ne dore.

Perdhesa Sallon Kuzhin Banjo.

Kati pare 3 dhoma Gjumi banjo

pllaka e fundit me mundsi te ndertimit te nje kopshti natyral.

Ju nirpresim.

Departa,emti i shitjes: Email & Tel-Viber

+377 45 540 583 +377 45 67 5176 +386 49 585 926

TreA.construction@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim