Ndertojm shtepi,,banesa,,,villa dhe ura,,,,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ndermarja nertimore lindi 13 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
bejm ndertime te larta dhe te ulta ,,,,,shtepi,,,villa ,,,,,,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim