Ne shitje Oborri i mjaftueshem per ndertimin e t..

Shitet nga: Sadat 30 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ne shitje oborri ne lagjen Dheu i Bardhë, Gjilan ne pjese te qete te qytetit shume e pershtatshme per jete te qete.
Lagja posedon te gjithe infrastrukturen komplete: rryme, kanalizim, kablloret ipko, kujtesa etj. nevojiten vetem kyqjet.
Hapsira mjafton per ndertimin e tri shtepive komfore per jetes, dhe pershtaten shume mire me levizjen e diellit dhe per ndriqim gjate tere dites.
Rruge te asfaltuar, eshte I vetmi oborr ne lagje pa shtepi te ndertuar. Pa kurfare probleme pronesore, as hipoteke, me taksa te pagume, ne katastar eshte ne emrin tone dhe ne flete poseduese. Ne afersi gjenden place qe jane shitur deri ne 18.000E per ari. Qmimi yne eshte shume I volitshem, por nuk e ndajm, e shesim si teresi. E konsiderojm edhe per ndrrim me tri banesa te njejta.

Ju mirepres,
Sadati 049/898-165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim