OBJEKTI KATI I PARE LOKALE . KATI I 2 BANIM

Shitet nga: Sabri Fazliu 21 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Nena Terezë
Sipërfaqe: 2500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHES OBJEKTIN 2 KAT . KATI I PARE ESHTE VETEM LOKALE ME BIZNIZE TE NDRYSHME . KATI I DYTE ESHTE PER BANIM , POR ESHTE I PARAPAR PER LOKAL . OBJEKTI KA 1900m2 . 7 LOKALE NE KATIN E PARE . NE KATIN E 2 TE KA BANIM E RREGULLUAR SHUME . OBJEKTI ESHTE NE EMER TEM PERSONAL DHE NUK JAN NE PENG ( HIPOTEK ) MOMENTI I SHITJES BARTET OBJEKTI MENIHER PA PROBLEM . 1 LOKAL I KA 130m2 ( 6 COPA NJESOJ ) 1 ESHTE 30m2 . PER ME SHUM INFO LAJMRO NE TEL . 044 546 666 SABRIU VIBERI +37744546666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim