Objekti afarist dhe shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet objekti dhe shtëpia në sipërfaqe prej 3.76 Ari.
Objekti afarist me mbi 400 m2 të shfrytëzueshme posedon:
Kati i parë posedon dy lokale funksionale ndërsa kati dytë dhe tretë me planifikim afarizmi , por nuk janë të gatshëm për shfrytëzim.

Shtëpia tre kate me mbi 300m2 të banuara.
Kati i parë posedon: Sallon së bashku me kuzhinë,një paradhomë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: sallon , kuzhinë , një depo , dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra laminat dhe patos , dyer dhe dritare prej druri.
Shtëpia dhe objekti posedojnë infrastrukturë të plotë , dhe gjenden në një vend mjaft të frekuentuar ,mbrapa stacionit .
Çmimi eshte 500.000 euro i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim