PLANE PER SHTEPI

Shitet nga: Burhan 15 Maj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Bej projektimin e Projekteve Ideore të shtepive sipas dëshires suaj.
Projektet behen origjinale dhe te kompletuara sipas kerkeses dhe ofertës tuaj pra nuk kopjohen ose vidhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim