Prona me 1 hekter Tokë dhe 6 vikendica

Shitet nga: nazmi 06 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet prona me 1 hekter tokë / mal , dhe 6 vikendica (pushimore) . Vikendicat jan 1 dhom dhe 1 banjo , 4 nga to jan te rregulluara dhe te gatshme per banim me standarde shum te larta , posedojn rrymen , ujin me bunar (pus ) prej 70 metra fellsi , kanalizim , vikendicat gjenden ne fshatin verbic te kmetofcit , 250metra larg magjistrales gjilan - bujanoc .

per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-115-004 , 049-115-004 ;;;;


tag;tag;tag;tag;tag
Audi , Golf , Mercedes-Benz , Vetur , Shtepi , Banesa , Iphone , Samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim