SHESIM DY SHTËPI TE NJEJTA NE GJILAN

Shitet nga: Shaban Hajdari 14 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim dy shtepi banimi, krejtesisht te ngjajshme.
Shtepite gjenden ne Rrugen " Gazmend Zajmi" nr.09 dhe 11 (prapa GETI Marketit ) afer 500 m mbi Palestren Sportive.
Shtepite jane plotesisht te ndertuara me material te forte dhe modern.
Shtepite kane nxemje qendrore.
Brenda jane te shtruara me laminat gjerman dhe shkallet me granit.
Secila nga shtepite kane nga 5 dhoma, nga dy banjo, kuzhina, podrume dhe garazha.
Ka rruge te gjere 8m dhe me dy dalje.
Siperfqja e oborrit eshte 3ari e 20m2.
Pronesia eshte e rregulluar plotesisht dhe ka dokumentacion te rregullt.
Çmimi prej 190000 vlen per te dy shtepite ( 95000 + 95000=190000).
Qmimi eshte i negociueshem. Ka vend per bisedime ne qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim