SHESIM TOKEN PER TROJE VELEKINC TE SHKOLLA

Shitet nga: Besnik 23 Sht 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 2400 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Toka esht e pershtatshme per troje dhe posedon rrug me Kadaster dhe e banuar per rreth , si dhe ka nje pamje te mir dhe te qet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim