SHITEN TRI SHTEPI NE GJILAN

Shitet nga: Besnik 23 Sht 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepit jan te kompletuar a edhe me nxemje dhe kizhina si dhe dy prej tyre Kane edhe kamina, njera ka rruga kryesore ka qen ordinanc private .
Per shum ju lutem shkruani ose na kontaktini pa hezitim ne Wiber +37744396127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim