SHITET OBJEKTI LOKALE + SHTEPI

Shitet nga: Sabri Fazliu 22 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga ''Nena Tereze''
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
SHITET OBJEKTI SHTEPI+LOKALE . KATI I PARE ESHTE VETEM LOKALE DHE KORIKORI . JAN DY LOKALE NGA 132 m2 .
LOKALET JAN TE LESHUARA ME QERA . TE NJETE PERSONA E KAN NGA QE NGA VITI 2003/2004. KATI I DYTE ESHTE BANIM . I KAN 2 HYMJE . 1 HYMJE ESHTE E RREGULLUAR PREJ A DERI NE ZH . NUK I MUNGON KURGJO . HYMJA TJETER ESHTE E PAREGULLUAR POR ESHTE E GATSHME PER QDO RREGULLIM . NUK ESHTE NE PENG OSE NE HIPOTEK . MENJEHER MUND TE DAL NE EMRIN TUAJ . KONTAKTUES 044 54 66 66 +37744546666 SABRIU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim