SHITET SHTEPIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 20 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rruga qarkore
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIA

DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI

4DHOMA + SALLON, DY BANJO

ME KOPSHT TE RREGULLUAR

RRUGA QARKORE, AFER KA SHKOLLA DHE
ABMULANCE, PO ASHTU EDHE SPITALIN REGJIONAL.

*CMIMI SIPAS MARREVESHJES

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim