SHITET SHTEPIA; QMIMI SHUME I VOLITSHEM

Shitet nga: Shaip 04 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Shtepin me qmim shume te volitshem

Shtepia gjindet afer Tregut te Veturave ne gjilan.
Shtepia nuk eshte e rregulluar, kshtuqe ka mundesi te behen ndryshime ne renditjen e saj te mbrendshme.
Shtepia ka gjithesejt 3.5 Ar truall, ne te cilen posedon te gjith infrastrukturen e nevojshme.
Dokumentet jan ne rregull, me pronar shqipetar dhe bartja mund te behet menjeher.
Per Informata me te hollsishme, lajmerohuni ne telfonin ose Email te lartshenuar

Me Respekt per Klient serioz

SH:M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim