SHITET SHTEPIA ME DY HYRJE mbi400m2 NE QENDER TE..

Shitet nga: Florenti 28 Maj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet objekti banesor (shtepia) në dy hyrje ne qender te qytetit Rr Xhemajl Mustafa III, Shtepia gjendet 50m large parkut te qytetit 100m large qendres, lagje e qet e sigurte me infrastruktur te plot.
Shtepia ka dy hyrje ndaras siç po shifet edhe ne foto,shtepia ne tersi ka mbi 400m2 do te thot se secila hyrje ka siperfaqe te njejte dhe te shfrytezuar.
HYRJA nr I mbi 200m2:e kompletuar dhe e banushme.
Kati perdhes Garazh,nji dhome dhe nji banjo,
Kati i pare e ka sallonin kuzhinen ,toalet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi koridor,banjo dhe ballkon.

HYRJA nr II mbi 200m2:e pa kompletuar (vetem permbrenda)..
Kati perdhes Garazh,nji dhome dhe nji banjo,
Kati i pare e ka sallonin kuzhinen ,toalet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi koridor,banjo dhe ballkon.

Shtepia eshte e re dhe moderne e ndertuar ne vitin 2009 me materjal te standardit me te larte shum kualitativ dhe te garantuar,shtepia i ka 4 pllaka masive izolimi i jashtem,nxemje qendrore,shkallet dhe ballkonat me granit
Shtepia nuk ka kulm,ne vend te kulmit ka pllato(teras) ,hapsir e cila eshte e madhe sa edhe krejt shtepia ,ka pllak masive izolim ,rrymen,ujin dhe kanalizimin.munde te shfrytzohet si oborr dhe munde te shfrytzohet per festa familjare ahengje deri ne 130 persona etj,si dhe ka mundesi edhe per ndertim te nji kati apo dhome shtes.
Ju mirepresim ne numrat e tlf.045602152 dhe 044704488 ne ç’do kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim