SHITET SHTEPIA NE LAGJEN • DARDANIA I • Cmimi i ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ** 15 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
• Vendi dhe pozita e shtepis gjendet ne vend shume te favorshem dhe per hapje te biznesit , gjendet ne nje rruge me frekuentim tejet te lart ne Gjilan, saktesisht : " Lagja : Dardania I, rruga : Beqir Musliu I / 39 "...

Lagja Dardania 1, apo si qe njihet ndryshe ( Gavrani 1 )!

Shtepia permban :

• 5 ari vend
•[PODRUMI] 2 dhoma + banjo.
•[PERDHESA] 2 dhoma + 1 sallon me kuzhine + 1 banjo ( perdhesa ).
•[KATI I PARE] 4 dhoma ( kati i I ).
•[NENKULEM] i pa ndare ne dhoma.

• Shtepia para saj ka te rregulluar nje Zyre ( e cila permban ' ore te rrymes te ndar ' + kaminin ), 2 lokale te hapura ne te cilat punon AUTO LARJA ( tejet funksionale), dhe nje garazhe e cila ze ne te cfardo automjeti!

Verejtje: Posedojme dokumentacionin e plote lidhur me lejen e ndertimit te shtepise dhe tokes!


Shtepia mund te ipet edhe nese behet shkembimi me banesa ne Gjilan ose Prishtine...

VALA - 044 84 50 30
IPKO - 049 44 72 44

SHKRUAJ SMS!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim