SHITET TROLLI NE RRUGË TË PRISHTINES-VAROSH

Shitet nga: besnik 12 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Trolli posedon të Gjitha dokumentacionet e rregullta dhe se eshtë edhe per biznes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim