SHITET TROLLI NE RRUGEN PASJAN- ZHEGER

Shitet nga: Besnik 23 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 970 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
TROLLI gjindet afer pompes se benzines ne fsh.pasajn,rruges per zheger dhe lladova.
Ka dalje ne rrugen Kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim