SHTEPI 2 KATESHE 3.6 ARI URGJENT NE GJILAN rr.V..

Shitet nga: Sherif 25 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHTEPIA POSEDON :
- KATI I PARE: SALLON , DHOME DHE BANJO -
- KATI DYTE: 3 DHOMA GJUMI ,+ 1 DHOME PUNE DHE BANJO
SHTEPIA POSEDON LEJE NDERTIMI ( NE EMRIN TIM),
3.6 ARI OBORR,QASJE NE DY RRUGE TE ASFALTUARA 5 METRA (PARA DHE MBRAPA),GARAZHE. UJESJELLESIN, KANALIZIMIN, NDRIQIM PUBLIK,NXEMJE, INTERNET KABLLOVIK. ME PAMJE KAH LINDJA. GJENDET NE GJILAN : RR. VELLEZERIT FRASHERI 2 NR.46 OSE AFER TE UJESJELLESI (HIDROMORAVA E RE).SHTEPIA ESHTE NDERTUAR ME 2009, E BANUESHME DHE E MOBILUAR.
E PERSHTATSHME PER LOKALE NE TE DYJA ANET. Per negociata TE INTERESUAR SERIOZ MOB.+ VIBER +377 44 144 774 , +377 44 480 870 OSE NE SHTEPI .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim