SHTEPI NE GJILAN

Shitet nga: qendrim 21 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepija ne rrug qarkore :
Shtepija ka 4 dhoma tfjetjes dhe nje sallon me kuzhin
Kati par posedon dy lokale
Kati dyt nje dhom dhe nje sallon me kuzhin
Kati tret 3 dhoma dhe nje banjo
Me infrastruktur te plot
Ujsjells kanalizim
Shtepija eshte e banushme

Qmimi 100,000

Per ne shum infurmata thirrni ne ket numer:
044-821-741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim