SHTEPIA

Shitet nga: Ruzhdi 22 Krr 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardania II Rruga 6 Muharrem Aliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN DARANIA II RRUGA 6 NER 227 SHTEPIA ESHTE E RE E MOBILUAR SHITET ME MOBILJE OSE PA MOBILJE NE KATIN E PARE KA TRI DHOMA NJE SALLON BANJO DHE NJE PODRUM TE VOGEL KURSE NE KATIN E DYT KA DY DHOMA SALLON DHE KUZHIN NE VETE BANJO ME TE GJITHA TE REJA SHTEPIA KA 7 ARI OBORR GARAZH PER VETUR DHE SHUP PER DRU E NDERTUAR ME BLLOKA DHE KA 80 TRUPA PEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim