SHTEPIA DHE LOKALET AFARISTE NE QENDER TE GJILAN..

Shitet nga: Pronari 22 Qer 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET LOKALI AFARIST ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 150m, si dhe shtepia ne kuader te ngastres qe ka siperfaqe prej 4 ari (400m) ne QENDER TE QYTETI NE GJILAN, ME KONKRETISHT PERBALL XHAMISE SE MEDRESES NE GJILAN NE RRUGEN ABDULLA PRESHEVA

DOKUMENTACIONI I PRONESISE NE RREGULL, BARTJA MUNDET TE BEHET MENJEHERE, DHE NUK ESHTE NE HIPOTEKE

LOKALET JANE TE SHFRYTEZUESHME DHE TE RREGULLUARA PER SHFRYTEZIM AFARIST
PO ASHTU EDHE SHTEPIA ESHTE NE SHFRYTEZIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim