SHTEPIA ME MBI 6ARI OBORR NE QENDER TE Q..

Shitet nga: Bujar 04 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHITEN DY SHTEPI ME MBI 6ari OBORR NE RRUG TE PRISHTINES AFER "GIMI Color" ose perball XHAMPRERES "LILI".
Shtepi 1eshte dy katësh me 45m2 të shfrytëzueshme
Kati i parë posedon lokal , dhe kati i dytë posedon dy dhoma dhe një banjo posedon infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyanëshëm. Dyshemeja e tëra pllaka , dyer dhe dritare të plastikës.
Shtepi 2 eshte një katëshe me 224m2 të banuara , posedon infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyanëshëm : ujesjellës dhe bunar.
Dyer dhe dritare prej druri, dyshemeja e tëra patos.
Gjenden në rrugë të Prishtinës , në një pjesë mjaftë të frekuentuar.
Çmimi i dy shtëpive sipas marrveshjes.

TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL.

+377 (0) 45 676 980
+377 (0) 45 563 920
Viber: +37745676980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim