SHTEPIA MODERNE

Shitet nga: shaip 27 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: gjilan-kufc
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIA E RE
Shtepia gjendet ne Gjilan Rruges per ne Kufc te eperme.
Shtepia ka 5 Ar Oborr me Infrastruktur komplete.
Shtepia ka 5 dhoma gjumi, Sallon te madhe dhe Kuzhine, 2 Banjo, 2 Terrasa, Nxemje qendrore moderne, Kamin etj.
Shtepia eshte e ndertuar nga Materiali i Klasit me te mire,
Shtepia eshte e mbarur permbrenda, d.m.th. e gatshme per Banim.
Shtepia gjendet ne Vende shume te pershtatshem per Banim, qetesi, gjelberim, Natyre etj.
Shtepia posedon Dokumentacionin e duher dhe bartja mund te behet menjeher.
Per Informacione me te hollesishme Ju mirepresim ne Tel,044177032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim