SHTEPIA TE TREGU I GJELBERT

Shitet nga: 0454003368 13 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHES SHTEPIN ME 6ARI e 10METRA KOMPLET
SHTEPIA GJENDET TE TREGU I GJELBERT MUNDENI ME PA DHE NE FOTO VENDIN
SHTEPIA OSHT DY KAT I KA ME Ujsjells,kanalizim te gjitha kushtet e nevojshme osht vend i qet dhe i mir Presum Blers
Serioz qmimi sispas marrveshjes mundesi Ndrrimi me Banes , Vetur ,Truall ..... Ejt
Per ma shum Info Tel:+38649878588 &045403368
Mundemi me nda dhe ne dy pjes vetem 3Ari flm per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim