SHTEPIJA ME 25 ARI NE GJILAN KREJT TRUALLI ME MURI

Shitet nga: Shitesi 23 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepija ne Gjilan me 25 ari Truall ne Qarkore 30 metra nga rruga kryesore pra nga asfalti
Shtepija eshte e ndertuar me standardet me te fundit e lyer brenda dhe jasht dhe e izoluar plotsisht me stiropor.Shtepija eshte komplet me podrum me pllak masive.Kati i par ka sallonin prej 30m katror dhoma e fjetjes 14m kuzhina ne veti ka 16m dhe terasen nji banjo banjo16m.Kati idyt ka 3 dhoma te fjetjes banjo koridor dhe 16m teras.Trualli ka komlet kanalizimin ujsjellsin rrymendhe bunari me uje shum te mir.Shtepija eshte ndertume mu ne mes te pllacit prej 25 ari dmth12ari jan anen e eperme dhe 12 ari anen e poshtme dmth edhe 24 ari jan te lira per ndertim ose per BIZNIS.Per rreth shtepis jan te mbjellura 28 pem qe japin fryte.Pllaci eshte i gjat 116m i gjan eshte 22m dhe sivjet e kam rrethekue komplet me muri shum te fort dhe anen perpara ja kam lan 3 par dyer dhe 40m me gilindera.Po ashtu ne anen e djathet ngjit me shpi e kam ndertue nji garazh per 2 kerre dhe sipe garazhes nji teras me 37m me muri dhe me gilindera.Dokumentacioni eshte krejt ne rregull ne emrin tim.fotografit jan te vjetra dilni e kshyrne ne vend se si duket me muri e
rrethekuar komplet tualli.Te interesurit mujn me thirr te miku im ne GJILAN ne tel:044 194 356 TUNG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim