SWSS PASTRIMI

Shitet nga: SWISS PASTRIMI 21 Dhj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
PASTRONI SHTEPIT BANESAT LOKALE AFARISTE
RESTORANTE OBJEKTN POSA TE PERFUNDUAR,

Ne jemi gjithnje me ju ne rajonin e anamoraves Gjilan , Me ne nuk jeni te zhgenjyer, me ujra hygjenike ,te gjitha nga zvicrra, ne ndryshojm pastertin tek ju , dhe pastrojm fasaden e shtepive, pastrojm shtratet , dhe ulset e juja ne sallone dhoma , nga pluhuri dhe mikrrobev , me kompanin ton te trajnuar evropjan, ujrat e pastrimit nga evropa, dot jeni gjithmon te quditur me ne.
Pastrimi mujor
Pastrimi 1 her ne muaj
Pastrim 2 her ne muaj
Gjithmon jeni me puntor me ne, gjat zavendsimit mungeses te puntorit .
Sipas deshires juaj.kujdesem ne.mir dhe lir Swiss pastrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim