Shepi me Lokal Afarist trualli 5 Ari Dheu i Bar..

Shitet nga: Ardian 29 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepia esht 3 katshe posedon lokal afarist ,parking per vetura,garazhd ,kopsht ,Posedon ne afersi shkollen, ambulanten, si dhe Qendren e Qytetit. me gjith infrastrukturen moderne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim