Shes Shtepin me 450m2 me 5.12 ari truall me çmim..

Shitet nga: BURIM 15 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia ka qasje me rrugen qarkore ose ndryshe te vendi i njohur si: "ish shitorja PIREVA"
shtepia ka 5.12ari oborr ka dokumentacion te rregullt dhe siq mund te shihet nga fotot punet e vrazhdeta jane te perfunduara.

Per detaje mund te me kontaktoni

+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim