Shes shtepi ne periferi te Gjilanit

Shitet nga: Familja Maliqi 30 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes shtepine ne periferi te qytqtit te gjilanit.e cila gjindet pran rruges kryesore. Shtepia posedon infrastrukture te plote. Shtepia eshte dy kateshe. Ne katin e pare posedon salloni, kuzhina, nje dhome gjumi dhe nje Banjo. Shtepia posedon dhe nje podrumin. Ne nene kulem posedon dy dhoma gjumi + 1 banjon + ballkonin.(dhe si shtes ka izolim) Shtepija shitet me garancion te plot dhe ka te gjitha dokumentet.

Qmimi asht i volitshem . Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne tel. 044 485 693..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim