Shes shtepi

Shitet nga: Arben 20 Jan 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Livoq i Eperm
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shtes shtepine, ne Livoq te Eperm. E pershtatshme per banim familjar. Kati i pare i ka 2 dhoma gjumi, koridor, banjo, dhome te ndejes me kuzhine. Ne katin e dyte eshte nje sallon i madhe dhe 2 hapesira te tjera. Ka rrymen e instaluar, ujin, internet. Oborri eshte perafersisht 20 ari. Ka garazhe per veture, ka edhe lokal (dyqan) . Gjithashtu eshte edhe nje pleme e ndertuar. Ne katin e pare te plemes jane 3 magacina, nje tjeter garazhe, dhe hapesira lart per ushqim te kafsheve. Cmimi sipas marreveshjes dhe pranojme vetem bleres serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim