Shes shtepin me 1100m2 te "restoran shaqa"

Shitet nga: Burim 20 Qer 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 1100 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shes shtepin me 1100m2 prej te cilave ka 750m2 lokale dhe pjesa tjeter ka 3 banesa me mbi 100m2 seicila. Objekti ka hapsir parkuese me kapacitet mbi 20 vetura perball pjeses afariste qe ka 5 ari hapsir parkuese si dhe 5 ari kopsht mbrapa objektit.
Te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim