Shes shtepin

Shitet nga: Fikrim 17 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga sadullah brestovci gjilan
Sipërfaqe: 2.45 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes 2 shtepi te ndara ne 2.45 ari
200 metra larg qendres se qytetit
Njera shtepi eshte komplet e lyer per mrenda dhe jasht eshte e izoluat me ciglla i ka 2 dhoma kuzhin banjo dhe kati i par posedon garazh dhe lokal.
Tjetra eshte e lyer per mbrenda jasht jo
044343698
Shtepia gjendet ne rr sadullal brestovci ish rruga e kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim