Shesim troje mbrapa ETC,VIVA dhe Intereksi

Shitet nga: Besnik 22 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 399 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Trojet gjinden mbrapa qendrave tregtare me saktesisht rruges per Zabel ne kandin e majt afer shkolles fillore dhe posedojn komplet Infrastruktur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim