Shiten 5ari trull ma 2 shtepi

Shitet nga: Mursel 04 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjilan
Shiten 5 ari trull me 2 shtepi banimi,
njera e ndertuar para 3 vitev, ndersa tjetra e banushme, e mobilur, ka nxemje qendrore.
Posedon garazha per 2 vetura, oborri i rregulluar me kocka dhe gjelbrim.
Çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim