Shiten dy Shtepite ne Gjilan

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepit ne shitje gjenden ne Gjilan,jane dy shtepija te dyjat jane ne gjendje te banushem.
Renditja: shtepija-1- esht dy kat,ne katin e par ka nje lokal qe mund te perdor ose te leshohet me qera ku ka nje hapsir prej24m2,esht ne gjendje te mir per perdorim.po ashtu esht edhe nje banjo,nje terras,nderrsa ne katin e dyt jan nje dhom e ndejes dhe nje dhom gjumi.
Renditja Shtepia-2- esht dy kat,mirpo kati i par nuk eshte i rregullum, dhe posedon nje sallon,nje dhom gjumi dhe nje banjo, ndersa kati i dyt esht ne gjendje te banushme,ku ka nje sallon,dhe dy dhoma gjumi dhe nje banjo,qmimi sipas marrveshje.po ashtu mund te behet ndrrim me ndonje trull apo ndonje shtepi tjeter.

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim