Shitet, Shtëpia në rr. Qarkore afer Fitnesit Arena

Shitet nga: Besart 15 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me oborr, e pershtatshme për afarizëm dhe banim, e ndërtuar në mënyren ma te mir të mundshme.
Shtëpia gjindet në rr. Qarkore afër fitnesit Arena dhe BUM market, shtëpia ka 25 metra dalje në rrugën kryesore, dhe ka 3 ari në përgjithsi, posedon të gjith dokumentacionin e rregullt në emër të pronarit, dhe e gatshme në qdo koh për bartje. Shtëpia posedon podrum, lokal dhe dy kate banimi të cilat kan dy hymje në veti për banim, e ndar në dy pjesë me të gjitha kushtet për banim të dy familjeve.
Qmimi i arsyeshëm.
Për informata më të hollsishme ju lutem na kontaktoni:
+377 44 132 492 Emini - Viber
+377 44 265 200 Besarti - Viber + whatsapp
email: besi_005@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim