Shitet SHTEPIA me 6.5 ari ne Zabel.

Shitet nga: Zejdi Ukshini 28 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIA 2 kateshe me bodrum. Shtepia gjendet ne lagjen Zabeli i Sahit Ages. Shtepia posedon 6 dhoma dhe 2 banjo si dhe 6.5 ari oborr. 300 metra katror.
Cmimi i diskutueshem.

Per cdo informate mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit:

044 288 157 ( viber +37744288157)

044 376 155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim