Shitet Shtëpia afër shkollës "Selami Hallaqi" me..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me dy hyrje dhe me dy lokale në Lagjën Dardania afër shkollës "Selami Hallaqi"në Gjilan,Shtëpia ka 5.5 Ari,Shtëpia gjendet në një vend shumë të mirë të përshtatshëm si për afarizmë ashtu edhe për jetesë.
Çmimi është i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim