Shitet Shtepia

Shitet nga: Adnan 29 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne fshatin Livoc i eperm ne Gjilan.Shtepia ka edhe 1 ari truall.Shtepia ka sallonin ,1 dhome,banjon.Shtepia gjendet ne nje vend shume te mire dhe eshte e pershtatshme per banim.Gjithsesi per informata me te hollesishme mund te thirrni ne nr e tel: 044369299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim